wczasy nad morzem w Darlowku

Katalog wyszukanych fraz

Pałac Prezydencki.

Temat: Gdzie na wakacje? Polecane miejsca wypoczynku.
Jakby ktoś jakieś linki powrzucał gdzie był co poleca może polskie może jakieś kwatery. abdul Moja ciocia ma dom nad morzem w Darłówku. Mogę polecić z czystym sumeniem, do morza bardzo blisko, miasteczko bardzo fajne. To jej stronka http://www.wczasy-darlowko.pl/ Jakbyś miał jakieś pytanka to wal do mnie A jeśli chodzi o zagranicę to polecam Turcję a dokładnie region górski. Miasteczko Oludeniz i...
Źródło: froum.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?t=46250Temat: Wkrotce nowy osrodek
" />Zgadza sie ja do Darłówka chciałam jechać bardziej na wczasy niż na rehabilitację a że mieliśmy cały czas pogodę to nawet nie chciało mi się chodzić na te 2 zabiegi raz lampa i 20 minut ćwiczeń. Ale chodziłam. A z drugiej strony z chęcią pojechałabym na taki turnus, intensywnie ćwiczyć a przy okazji być nad morzem. Niekoniecznie w czasie sezonu, wtedy zamiast do neuronu to nad morze, pod warunkiem, że będzie dobra rehabilitacja.
Źródło: forum.dzieciom.pl/viewtopic.php?t=523


Temat: Moje miasto
" />Pro piekny ten Tczew nie szkoda Ci ,ze sie wyprowadziles? [ Dodano: 2007-06-17, 12:06 ] Ja urodzilam sie w Darłowie ,wychowalam sie ale od 25 lat mieszkam w Gliwicach :!: Jednak ciagnie mnie nad morze ,tam mam cała rodzinke Wczasy mam za darmo :mrgreen: :mrgreen:
Źródło: forum.niesmiertelni.pl/viewtopic.php?t=2891